Нова победа за Меси и Интер Маями, жертва този път падна отборът на Филип Кръстев (видео) Снимка: Getty Images

Лионел Меси не успя да се разпише, но се отчете с две асистенции при нова победа на неговия Интер Маями.

"Чаплите" се справиха с отбора на Филип Кръстев Лос Анджелис ФК след успех с 3:1.

Българският талант се появи в игра за последните десетина минути от мача.

Факундо Фариас даде аванс на гостите в 14-ата минута с хубав удар по диагонала.

През втората част Интер вкара нови два гола, като и за двата асистира Меси.

В 51-вата минута аржентинецът пусна прекрасен извеждащ пас към бившия си съотборник от Барселона Жорди Алба, който останал сам срещу вратаря не сбърка.

Седем минути преди края на редовното време бърза атака на Интер завърши с гол на Леонардо Кампана.

Крайното 3:1 Райън Холингсхед с глава след центриране от корнер.

С успеха Интер се оттласна от дъното в Източната конференция и вече е 14-и с 25 точки, на осем от местата, даващи право на участие в плейофите.

Лос Анджелис ФК е трети в Западната конференция с 40 точки.