Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

Програмата: Финал на Australian Open плюс мачове на Ливърпул и Юнайтед

Програмата: Финал на Australian Open плюс мачове на Ливърпул и Юнайтед

Спортът по телевизията в неделя, 28 януари:

10:00 Голф: Ras Al Khaimah Championship, MAX Sport 1

10:15 Ски бягане: СК в Гомс, масов старт, жени, Евроспорт

10:30 Тенис, Australian Open, финал: Яник Синер - Даниил Медведев, Евроспорт

11:30 Ски алпийски дисциплини: СК в Кортина д'Ампецо, Супер Г, жени, Евроспорт 2

12:30 Ски алпийски дисциплини: СК в Гармиш, Супер Г, мъже, Евроспорт 2 и БНТ 3

13:00 Баскетбол: ЦСКА - Черноморец, MAX Sport 2

13:00 Световен рали шампионат в Монте Карло, MAX Sport 3

13:30 Дженоа - Лече, РИНГ

13:45 Уест Бромич - Уулвърхямптън,  Диема Спорт 2

14:00 Баскетбол: Гран Канария - Реал Мадрид, Диема Спорт

14:00 Монпелие - Лил, Нова Спорт

14:30 Хамбургер - Карлсруе, Диема Спорт 3

14:30 СК в Гомс, масов старт, мъже, Евроспорт

14:30 СК в Хоогерхайде, жени, Евроспорт 2

15:00 Селта - Жирона, MAX Sport 4

15:30 Фейенорд - Твенте, MAX Sport 1

16:00 Уотфорд - Саутхемптън, Диема Спорт

16:00 Реймс - Нант, Нова Спорт

16:00 Монца - Сасуоло, MAX Sport 3

16:00 Верона - Фрозиноне, РИНГ

16:00 Купа на Франция, Гран При на Марсилия, Евроспорт 2

16:30 Ливърпул - Норич, Диема Спорт 2

16:30 Унион Берлин - Дармщат, Диема Спорт 3

16:45 Монца - Перуджа, MAX Sport 2

17:15 Кадис - Атлетик Билбао, MAX Sport 4

18:00 Таджикистан - ОАЕ, Диема Спорт

18:00 Тулуза - Ланс, Нова Спорт

18:30 Нюпорт Каунти - Манчестър Юнайтед, Диема Спорт 2

18:30 Борусия Дортмунд - Бохум, Диема Спорт 3

19:00 Екваториална Гвинея - Гвинея, MAX Sport 1

19:00 Волейбол: Левски - Пирин, MAX Sport 2

19:00 Лацио - Наполи, MAX Sport 3

19:30 Севиля - Осасуна, MAX Sport 4

20:00 Фарензе - Порто, РИНГ

20:30 ПАОК - Панатинайкос, Диема Спорт 3

21:45 ПСЖ - Брест, Диема Спорт

21:45 Фиорентина - Интер, MAX Sport 3

22:00 Египет - Конго, MAX Sport 1

22:00 Американски футбол: Балтимор Рейвънс - Канзас Сити Чийфс, MAX Sport 2

22:00 Атлетико Мадрид - Валенсия, MAX Sport 4

22:30 Баскетбол: Индиана Пейсърс - Мемфис Гризлис, Диема Спорт 2

01:00 Баскетбол: Атланта Хоукс - Торонто Раптърс, Диема Спорт 3

 

Най-четените