Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

"Това Световно първенство е фиаско за футбола"

"Това Световно първенство е фиаско за футбола"

Почетният президент на Байерн Мюнхен Ули Хьонес не скри негативните си чувства към Световното първенство в САЩ, Канада и Мексико.

Босът на баварците се обяви против разширения формат на турнира и абсурдно високите цени на билетите за мачовете.

"Смятам, че, това Световно първенство е фиаско за футбола. Среден клас билет за финала е 2000 долара? Накъде отиваме? Винаги съм подкрепял комерсиализацията на футбола, но не и в този екстремен вид. Не бих го подкрепил със закупуване на билети", каза Хьонес в интервю за Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Силният човек в управата на Байерн разкри също, че е получил покана от свой приятел да остане в къщата му във Флорида по време на Мондиала.

Хьонес обаче е отказал и посочи като причина това, че въпросната къща е на пет минути от имението Мар-а-Лаго на американския президент Доналд Тръмп.

"Нямах абсолютно никакво желание да ходя на това Световно първенство. Но дори и да исках, щях да загубя интерес заради локацията на къщата", обясни Ули Хьонес.

Добави ни в предпочитани източници в Google

Седмичен бюлетин

Задоволи любопитството си по най-удобния начин — най-интересните статии директно в пощата ти.

Без спам. Можеш да се отпишеш по всяко време.

Най-четените