Електриковозелено и розово: Най-грозните вратарски екипи

Тотнъм и Уикъмб изиграха луд мач на „Уайт Харт Лейн”, в който видяхме седем гола, а „шпорите” стигнаха до успеха с 4:3 с гол в 96-ата минута.

Освен драмата обаче, погледите попаднаха и върху екипа на вратаря на четвъртодивизионния тим.

А в Уикъмб да станеш център на внимание си е постижение, имайки предвид, че в отбора ти играе най-здравия футболист на планетата.

Джамал Блекмън бе на крачка от това да занесе екипчето си в електриковозелено и розово и в петия кръг на най-стария футболен турнир, но Хьон-Мин Сон не мислеше така и осигури победата и класирането напред за Тотнъм.

Ние обаче се сетихме за още няколко примера за ужасни вратарски екипи от близкото и не чак толкова близкото минало. Все пак, от Боби Михайлов и САЩ `94 вече минаха доста години…