Валери Домовчийски с нов гол за Херта

Българският национал Валери Домовчийски отбеляза нов гол за клубния си отбор Херта (Берлин) във Втора Бундеслига. Късно снощи юношата на Левски се разписа при успеха с 2:0 над Гройтер (Фюрт). Участие в срещата не взе Асен Караславов, който носи екипа на Гройтер (Фюрт). С успеха Херта остана на първо място в класирането.

Домовчийски отбеляза първия гол за Херта в 71-та минута. Попадението бе четвърто за сезона за българския национал. След него се разписа и Рафаел в 89-та минута.

"Дано чувам феновете по-често да пеят за мен", заяви с усмивка Домовчийски след мача. - Получи се оспорван двубой и сме много щастливи, че спечелихме трите точки. Нашите привърженици създадоха невероятна атмосфера. Трябва да продължим в същия дух и да не се отпускаме", добави българският национал.

"Играем добре. Бяхме търпеливи и чакахме своя шанс. През второто полувреме усилията ни се увенчаха с успех и заслужено победихме", сподели старши треньорът на Херта Маркус Бабел.