Англия и Украйна биха без проблеми

Дани Уелбек вкара два гола за победата на Англия срещу Словения с 3:1

Англия записа четвърта поредна победа в група Е на квалификационната кампания за Евро 2016, след като победи у дома Словения с 3:1. Гостите поведоха с автогол на Джордан Хендерсън в 57 минута, но след това домакините обърнаха хода на мача.

Първо, Уейн Рууни изравни от дузва в 59 минута в своя мач №100 за Англия, а в 65 и 72 минути Дани Уелбек вкара още две попадения за победата на Англия.

В другия мач от група Е Сан Марино и Естония завършиха 0:0.

Украйна се справи без проблеми като гост на Люксембург, след като спечели с 3:0 - и трите попадения бяха дело на Андрий Ярмоленко, който вкара в 33, 53 и 56 минута.

Австрия пък спечели с 1:0 срещу Русия като домакин и е на първо място в група G с 10 точки, а Швеция получи шанс да излезе пред Русия на втората позиция. Двата отбора са с по 5 точки, а шведите гостуват късно тази вечер на Черна Гора. В другия мач от тази група Лихтенщайн записа историческа победа с 1:0 като гост на Молдова.