Войводина прекрати финала за Купата на Сърбия

Грандиозен скандал беляза финала за Купата на Сърбия. Отборът на Войводина прекрати сблъсъка за трофея срещу Партизан малко преди последния съдийски сигнал.

В 83-ата минута играчите на тима от Нови Сад възроптаха срещу поредното скандално решение на главния съдия Слободан Веселинович, след което в знак на протест напуснаха терена.

Реферът не отсъди чиста дузпа в полза на Войводина, като резултатът в този момент бе 2:1 за "гробарите".

Преди това Партизан бе излязъл напред в резултата чрез Тейго в 17-ата минута, но Даниел Мойсов изравни в 65-ата.

Девет по-късно съдията свири изключително спорен 11-метров наказателен удар за "черно-белите", оползотворен от Вукич.

След напускането на игрището от страна на Войводина, Веселинович изчака да изтече редовното време, след което свири края, за да вдигне Партизан това отличие за трети път в своята история, откакто съществува Република Сърбия.