Бербатов с пети гол срещу Ливърпул

Бербатов вече има пет гола срещу Ливърпул

Димитър Бербатов отбеляза петия си гол срещу Ливърпул, но неговият Фулъм загуби домакинския си мач с 1:3. Досега българинът е вкарвал на съперника веднъж с фланелката на Тотнъм и три пъти като нападател на Манчестър Юнайтед.

Бербатов откри в 33 минута на мача с 14-я си гол този сезон за Фулъм, но Ливърпул обърна мача с хеттрик на Дениъл Стъридж, а през второто полувреме играта на домакините рязко се влоши, което улесни гостуващия тим.

С тази си победа в 37 кръг Ливърпул се утвърди на седмото място във Висшата лига с 58 точки, а Фулъм е 15-и с 40 точки, с 5 точки над зоната на изпадащите от Висшата лига два кръга преди края на шампионата.