България тръгна ударно на Евроволей с чиста победа

Волейболните национали записаха убедителен старт на Европейското първенство по волейбол и взеха чиста победа с 3:0 гейма над Черна гора (25:22, 25:17, 27:25).

Играчите на Силвано Пранди доказаха, че са по-добрият отбор и имаха проблеми само в края на третия гейм, но успяха и да съхранят сили за следващите двубои.

Разнообразната атака и ефективната блокада помогнаха на българския състав, но по-тежките битки на първенството тепърва предстоят.

Следващият мач на България е на 5 септември срещу домакина Чехия, а в нашата група B са още Италия, Словения и Беларус.