Двуцифрен брой минути за Везенков при нова загуба на Сакраменто

Александър Везенков прекара малко повече от 10 минути на паркета при нова загуба на Сакраменто Кингс в редовния сезон на НБА.

"Кралете" паднаха със 121:126 от Индиана Пейсърс в своята "Голдън 1 Център", а Везенков записа 7 точки, 3 борби, 1 блок и 1 открадната топка.

Това е четвърта поредна загуба за Кингс, които вече са с актив от 23 победи и 18 загуби и заемат седмото място в Западната конференция. Индиана пък стигна до 24 победи и 17 поражения и заема 6-ата позиция на Изток.

Домантас Сабонис от състава на домакините завърши с нов трипъл-дабъл от 21 точки, 11 борби и 10 асистенции. Най-резултатен за Кингс обаче бе Кевин Хъртър с 31 точки, 2 борби и 4 асистенции, а Кийгън Мъри завърши с 27 точки и 9 борби.