Везенков изгледа от пейката страхотен обрат на Сакраменто

Александър Везенков не записа и минута при победата на Сакраменто Кингс със 117:110 при гостуването на Атланта Хоукс в мач от редовния сезон на НБА.

Победата за "кралете" идва след две поредни поражения. Отборът на Везенков продължава да държи петото място в Западната конференция с баланс от 18-12, колкото има и четвъртият ЛА Клипърс.

Най-резултатен на за гостите бе Ди'Арън Фокс с 31 точки и 8 борби, а с "дабъл-дабъл" се отчете Домантас Сабонис, който записа 25 точк и 8 борби.

За домакините от Атланта стартираха крилата Садик Бей и Джейлън Джонсън, центърът Клинт Капела, както и гардовете Деджоунте Мъри и Трей Йънг.