Звезда в рая! УЕФА отмени наказание на "звездашите"

Намаленото наказание означава, че в първата среща от груповата фаза на Шампионската лига на "Мала Маракана" ще присъстват 55 хиляди зрители, колкото е капацитетът на съоръжението.

След великата вечер и героичното 2:2 на Цървена звезда като като гост на РБ Залцбург, което класира "звездашите" за пръв път в груповата фаза на Шампионската лига, добрите новини за белградския колос продължават.

Сръбският гранд имаше наказание от два мача пред празни трибуни, което обаче бе намалено на един след обжалване от клуба. От европейската централа са уважили искането на Звезда и намалиха наказанието на един мач. То вече бе изтърпяно при домакинството на австрийците.

"Звездашите" губеха с 0:2 до 65-ата минута, но с две попадения за две минути успяха да стигнат до заветното равенство и да докарат до луда радост над 10 000 свои фенове, превзели Австрия.