Щом можеш да надхитриш Буфон, значи си готов за битка с най-големите: 4 извода след Юве-Тотнъм

Ювентус и Тотнъм отговориха на очакванията и предложиха запомнящ се спектакъл в първия 1/8-финал от Шампионската лига.

Зрелищното 2:2 в Торино снощи дойде след два ранни гола на домакините, които Тотнъм успя да навакса. Гонсало Игуаин се разписа на два пъти във 2-ата и 8-ата минута, като второто му попадение дойде от дузпа.

В 35-ата минута хищникът Хари Кейн успя да върне гостите в мача, а в самия край на полувремето Игуаин изпълни втора дузпа, но стреля с всичка сила в горната греда.

През втората част Кристиан Ериксен отбеляза от пряк свободен удар за 2:2 и този резултат обещава реваншът да е не по-малко вълнуващ.

Кои бяха най-интересните моменти на "Алианц Стейдиъм" и какво научихме за двата отбора от видяното снощи?

В галерията са четири основни извода от Ювентус - Тотнъм 2:2.