Най-жалкият провал в кариерата на Моуриньо: 5 извода след отпадането на Юнайтед от Шампионската лига

Манчестър Юнайтед отпадна от Шампионската лига по доста изненадващ и безславен начин.

Вчерашното 1:2 от Севиля на "Олд Трафорд" сложи край на сезона на тима в евротурнирите и беше тежък удар по амбициите на Жозе Моуриньо.

След нулевото равенство в първия мач, Юнайтед подходи внимателно и в реванша на свой терен, като почти изцяло пропиля първото полувреме.

Срещата вървеше към продължения, преди в игра да влезе Уисам Бен Йедер, който с два бързи гола между 74-ата и 78-ата минута внезапно реши изхода от целия сблъсък и постави Юнайтед пред невъзможната задача да вкара три пъти в оставащите минути.

Ромелу Лукаку върна един гол, но за повече нямаше време и "червените дяволи" отстъпиха пред съперник, който изглеждаше напълно преодолим.

Защо се стигна до гръмкия провал, къде е вината на Моуриньо и с какво Севиля толкова затрудни именития противник?

Вижте отговорите в нашата галерия с пет извода от Манчестър Юнайтед - Севиля 1:2.