Аталанта огорчи странен Ливърпул на "Анфийлд"

Аталанта огорчи странен Ливърпул на "Анфийлд" Снимка: Getty Images

Ливърпул се спъна на "Анфийлд" и загуби с 0:2 от Аталанта четвъртия си мач от група D на Шампионската лига.

Юрген Клоп използва доста експериментален състав в срещата, който изигра слаб двубой и можеше да загуби и с по-голяма разлика.

Завърналият се голмайстор на Аталанта Йосип Иличич откри резултата след час игра, когато засече центриране на Алехандро Гомес.

Клоп реагира веднага и направи четворна смяна, но това не помогна и само 4 минути след първия гол Робин Госенс удвои, а този път Иличич асистира.

За цял мач "мърсисайдци" не отправиха нито един точен удар към вратата на съперника.

Въпреки поражението, Ливърпул остава начело в групата с 9 т., следван от Аякс и Аталанта с по 7 и Мидтиланд с 0.