Тризъбецът M-N-M ли? Не боде, но е добър в защита

Лионел Меси, Неймар и Килиан Мбапе започнаха за първи път заедно на терена след присъединяването на аржентинеца към Пари Сен Жермен.

Но френският гранд не впечатли с атомното си трио M-N-M на гости на Брюж в мач от група "А" на Шампионската лига в Белгия. Срещата завърши 1:1, а домакините напълно заслужиха точката.

Килиан Мбапе изработи гола на Андер Ерера, с който парижани поведоха, но преднината им не се запази за дълго. 12 минути по-късно белгийският тим изравни и повече попадения не паднаха.

Лионел Меси беше близо до гол, но след удара му топката срещна гредата. Мбапе напусна играта през второто полувреме с възможна контузия на ахилеса, а Неймар не направи много, за което да говорим и пишем.

Определено тризъбецът M-N-M не бодеше, както се очакваше. Изглеждаше притъпен. Старши треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино обаче намери за какво да похвали трите си звезди.

"Проблемът днес не бяха нашите нападатели. Просто трябваше да бъдем по-солидни и в двете наказателни полета, но съм доволен от защитното представяне на нашите нападатели днес."

"Трио М-Н-М? Е, това още не работи", написа пък френският "Екип"