Звезден дебют на Влахович в Шампионската лига не стигна на Юве

Звезден дебют на Влахович в Шампионската лига не стигна на Юве Снимка: Getty Images

Виляреал и Ювентус завършиха 1:1 на испанска земя в първи сблъсък помежду си от осминафиналите на Шампионската лига.

Юве поведе с гол от съблекалнята, но не изигра убедителен мач, а след почивката тимът на Унай Емери стигна до заслужено изравняване.

Още в 33-тата секунда Душан Влахович показа класата си и откри резултата при своя дебют в Шампионската лига.

Нападателят овладя една дълга топка между централните защитници на съперника, обърна се и отправи много точен удар за 1:0.

Виляреал опита да отговори и създаде няколко добри положения, но Джовани Ло Селсо уцели гредата, а Шчезни спаси при триково изпълнение на Данжума.

"Старата госпожа" изигра слабо второ полувреме, в което натискът на домакините даде резултат.

В 66-ата минута Дани Парехо се включи от втора позиция и тотално забравен от защитата на Юве засече центриране за 1:1.

Така всичко ще се решава на реванша в Торино на 16 март.