Десподов стана герой за ПАОК, тимът отново оглави таблицата (видео)

Десподов стана герой за ПАОК, тимът отново оглави таблицата (видео) Снимка: ПАОК ТВ

Кирил Десподов стана герой за ПАОК и върна тима си на първото място в класирането в гръцката Суперлига.

Българинът отбеляза и двата гола за победата с 2:1 в дербито срещу Панатинайкос от 20-ия кръг.

Първото попадение падна малко преди почивката, когато Десподов се откъсна отдясно и простреля вратаря по диагонала.

Панатинайкос изравни от дузпа в 51-вата минута, но само пет по-късно Десподов се разписа отново.

След атака отляво той получи топката непокрит в наказателното поле и имаше време да я овладее и да стреля точно.

За ПАОК това е трета поредна победа и тимът води в таблицата с 47 т., докато вторият АЕК е с 45.