Реал отнесе тройка и от Ювентус, Анчелоти не се трогна (видео)

Реал отнесе тройка и от Ювентус, Анчелоти не се трогна (видео) Снимка: Getty Images

Ювентус нанесе нова загуба на Реал Мадрид в предсезонните контроли и надделя с 3:1 в Орландо пред 60 000 зрители.

Атрактивният приятелски мач донесе предостатъчно емоции на феновете, а тези на Реал има защо да са притеснени, тъй като любимците им във втори пореден мач получиха три гола.

В предни позиции пък "кралете" още веднъж се отчетоха със значителни пропуски.

Юве поведе още в първата минута с добавка на Мойс Кийн след изстрел в гредата на Маккени.

После Реал пропусна две чисти положения и беше наказан в 20-ата минута, когато Тимоти Уеа покачи на 2:0.

Винисиус Жуниор върна Реал в мача след брилянтна асистенция на Тони Кроос и първото полувреме завърши с гол преднина на "бианконерите".

В самия край Душан Влахович оформи крайния резултат, а преди това на два пъти гредите спасиха Ювентус.

Втората поредна загуба с три допуснати гола (след тази от Барселона с 0:3) не притесни треньора Карло Анчелоти.

"Опитахме промени в защита, а съперникът е класен. Но създадохме куп положения, както и срещу Барселона. Тогава ударихме четири греди, сега бяха две", каза италианецът.

"Не ме притесняват резултатите от тези двубои, видях достатъчно, за да съм спокоен за сезона, който предстои", увери той.