Първа грешна стъпка за шампионите

Първа грешна стъпка за шампионите Снимка: start-photo.bg

Лудогорец допусна първа грешна стъпка в първенството, завършвайки 0:0 у дома с Черно море.

Домакините доиграха мача с 10 души, след като новото попълнение Агибу Камара бе изгонен с директен червен картон в дебюта си в 75-ата минута.

"Орлите" създадоха по-добрите положения в мача, но така и не успяха да стигнат до попадение във вратата на гостите.

Червеният картон за Камара дойде четвърт час преди края. Халфът влезе остро в краката на Васил Панайотов и Никола Попов му показа жълт картон. След разглеждане на ситуацията с ВАР обаче съдията смени жълтия с червен картон.

Така Лудогорец има 13 точки на четвъртото място след пет изиграни мача. Черно море е втори с една повече, но от седем двубоя, и продължава да е непобеден от началото на сезона.