Това ли е най-силната голова серия в кариерата на Роналдо?

Тази вечер Реал Мадрид с Кристиано Роналдо начело излиза срещу Ювентус в първи четвъртфинален двубой от Шампионската лига.

Легендата в редиците на "бианконерите" Джанлуиджи Буфон признава, че предстоящата среща с Роналдо му причинява безсънни нощи - и гледайки формата на португалеца, трябва да признаем, че има защо.

В момента CR7 прави едни от най-резултатните си сезони в цялата си кариера и не спира да вкарва за Реал. В последните си 11 мача за клубния си тим той е отбелязал цели 21 гола!

Никога досега Кристиано не беше започвал толкова добре календарна година, а четирите му гола в шоуто 6:3 срещу Жирона на 18 март покачиха головата му сметка на 17 попадения в последните 8 срещи.

В невероятната си кариера с 566 гола на клубно ниво досега Роналдо никога не е вкарвал с толкова впечатляващо темпо. Така той напълно смълча критиците си, отбелязали слабата му резултатност в Ла Лига в първата част от сезона.

Припомнете си в галерията най-добрите голови серии в кариерата на португалеца до момента и вижте как се съпоставят те с настоящата.