ПСЖ продължава да буксува без Златан

ПСЖ събра едва 7 точки до момента под ръководството на новия си треньор Унай Емери.

Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Шампионската лига Пари Сен Жермен завърши 1:1 при домакинството си на Сент Етиен от четвъртия кръг на Лига 1.

ПСЖ, който събра едва 7 точки до момента под ръководството на новия си треньор Унай Емери, във вторник се изправят срещу Арсенал в Лигата.

Резултатът беше открит едва в 67-та минута, когато Лукас Моура реализира от дузпа, отсъдена малко пресилено за нарушение срещу Матюиди.

Гостите обаче успяха да изравнят в добавеното време с попадение на словенеца Роберт Берич.