Наказаха Моуриньо

Нови неприятности за португалския мениджър на Челси.

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо беше наказан с лишаване от права за една среща и с глоба от 40 хиляди лири, след като се призна за виновен за непристойно поведение по време на мача от Висшата лига срещу Уест Хям в края на миналия месец.

Моуриньо беше санкциониран заради агресивно поведение към реферите и опит да нахлуе в съдийската стая по време на почивката на лондонското дерби на "Болейн граунд" на 24 октомври.

Португалецът беше недоволен от показания от главния арбитър Джонатан Мос втори жълт и червен картон на Неманя Матич в края на първото полувреме на двубоя, който в последствие "сините" загубиха с 1:2.

Моуриньо няма да ръководи Челси от резервната скамейка в гостуването от Висшата лига срещу Стоук Сити на 7 ноември.