Чочев влезe в края на Палермо - Интер 1:1

Палермо и Интер завършиха 1:1, а Чочев се появи в края.

Националът Ивайло Чочев поигра две минути за Палермо при домакинското равенство 1:1 срещу Интер в мач от 9-ия кръг на Серия А.

Българският халф влезе като тактическа смяна в добавеното време на мястото на Лука Ригони и малко след това прозвуча последния съдийски сигнал.

И двата гола в мача паднаха след почивката. Интер откри резултата чрез Иван Перишич в 60-а минута, а бившият италиански национал Алберто Джилардино изравни за Палермо 6 минути по-късно.

Интер завърши мача с 10 души след червен картон на Хейсон Мурило в 79-а минута.

Тимът на Интер продължи негативната серия и вече четвърти пореден мач не познава вкуса на победата.

Точката обаче помогна на Интер да излезе втори във временното класиране с равни точки с лидера Фиорентина, който тази вечер приема третия Рома в дербито на кръга.