Допингът "Бербатов" не спаси ПАОК

Този път Бербатов не успя да помогне на ПАОК

Димитър Бербатов не успя да спаси ПАОК от болезнена домакинска загуба с 0:2 от Олимпиакос в дербито от 6-ия кръг на гръцкото първенство. Българският нападател започна на пейката, но треньорът на солунския тим Игор Тудор го пусна да закърпва положението веднага след почивката.

Дотогава ПАОК вече изоставаше с 0:2 след попадения на Браун Идейе и Лука Миливоевич за ужас на горещите фенове на стадион „Тумба". Този път обаче Бербо не съумя да се разпише, както го направи в предишния шампионатен двубой срещу Атромитос (2:1).

За ПАОК това бе второ поражение от началото на сезона. Отборът остана на четвърта позиция в класирането с 10 точки. Олимпиакос е безмилостен лидер с шест победи и голова разлика 18:3. Челната тройка допълват Панатинайкос (15 точки) и АЕК (13 точки).