Йънг с асистенция в дебюта си, но Интер направи нова грешна стъпка (видео)

Ашли Йънг дебютира с асистенция за Интер при равенството 1:1 с Каляри Снимка: Getty Images
Ашли Йънг дебютира с асистенция за Интер при равенството 1:1 с Каляри

Интер направи нова грешна стъпка в Серия „А“, записвайки трето поредно равенство 1:1. „Нерадзурите“ загубиха точки за трети пореден път, оставяйки Каляри да си тръгне с хикса от „Джузепе Меаца“.

Лаутаро Мартинес изведе домакините напред в резултата в 29-ата минута след центриране на Ашли Йънг. Английският краен защитник се отчете с асистенция в дебюта си за „нерадзурите“ след трансфера си от Манчестър Юнайтед.

Каляри стигна до изравняването 50 минути по-късно Раджа Наинголан изравни, след като негов далечен удар рикошира в Бастони и с помощта на дясната греда влезе в мрежата на Ханданович.

Гостите успяха да удържат аванса си и вече иамт актив от 31 точки на шестата позиция. След поредното си залитане пък Интер е с 48, на три зад лидера Ювентус, който по-късно днес гостува на Наполи.