19-годишен класира Ливърпул. "Червените" с шанс за реванш срещу Брайтън в ФА Къп Снимка: Getty Images

Харви Елиът донесе победата на Ливърпул с 1:0 срещу Уулвърхемптън в преиграването от третия кръг на ФА Къп.

Първият мач между двата тима на "Анфийлд" завърши наравно 2:2, а в реванша "вълците" не успяха да използват домакинското си предимство и да отстранят по-именития си противник.

Победното попадение за "червените" падна още в 13-ата минута след колективна грешка на всички в жълто и черно.

Елиът получи топката на центъра преодоля над 20-ина метра с нея в краката си, никой не го срещна и той стреля. Вратарят Жозе Са също допусна грешка, оставайки много далеч пред голлинията си и позволи да бъеде прехвърлен.

В четвъртия кръг от надпреварата Ливърпул ще се изправи срещу Брайтън, от който загуби с 0:3 само преди няколко дни във Висшата лига.