Моуриньо си заслужи най-голямото домакинско унижение: 5 извода след Юнайтед-Тотнъм

Тотнъм удари болезнено Манчестър Юнайтед с 3:0 насред "Олд Трафорд" и задълбочи проблемите на "червените дяволи".

Това е най-голямата победа за Тотнъм на този стадион от 1972 г. насам, докато Жозе Моуриньо отчита най-сериозното си поражение в домакински мач в цялата си кариера.

На Специалния за пръв път му се случва и да загуби два от първите си три мача за сезона във вътрешния шампионат. Това не се беше случвало на Юнайтед от сезон 1992/93.

Крайният изход е катастрофален за гранда от Манчестър, но всъщност домакините започнаха силно мача и доминираха през първите 45 минути, след които заслужаваха и да водят в резултата.

Фрапантен пропуск на Лукаку на празна врата обаче остави резултата 0:0, а бързо след почивката Хари Кейн вкара с глава след корнер и Юнайтед се разпадна.

07:32Жозе изпуши след кошмарната вечер на "Олд Трафорд"

"Шпорите" почти веднага вкараха втори гол чрез Лукас Моура и вече напълно контролираха мача, а домакините опитаха да променят нещата с доста хаотичен натиск.

Десетина минути преди края Хари Кейн подаде на Моура при контраатака и бразилецът вкара втория си гол в срещата.

Какво означава този провал за бъдещето на Моуриньо в Юнайтед и за амбициите на Тотнъм през сезона?

Отговорите търсим в галерията с пет основни извода от Манчестър Юнайтед - Тотнъм 0:3.