Гневът на Моуриньо към играчите е оправдан: 4 извода след издънката на Юнайтед

Манчестър Юнайтед претърпя първа загуба за сезона във Висшата лига по доста неочакван начин - пълен срив при гостуването на новака Хъдърсфийлд и 1:2 краен резултат.

Домакините прекратиха серията си от седем мача без победа с първи успех над Юнайтед от 1952 г. А „червените дяволи" си получиха заслуженото, след като отстъпиха по борбеност и агресивност на водените от Дейвид Вагнер „териери".

Показателно е и че съперникът на Манчестър Юнайтед в този мач не беше вкарвал гол от 16 септември насам, а през първата част отбеляза два пъти и това беше достатъчно за победата, макар че Маркъс Рашфорд върна едно попадение в 78-ата минута.

Какви са причините за издънката и как Жозе Моуриньо се обърна срещу играчите си вижте в галерията с четирите извода след загубата на Юнайтед.