Интер не се отказва да мечтае за Шампионска лига

Ранокия вкара в началото и мачът стана лесен за Интер Снимка: Getty Images
Ранокия вкара в началото и мачът стана лесен за Интер

Интер удари Удинезе с 4:0 в ранния неделен мач от Серия "А" и запази шансовете си за класиране в топ 4.

"Нерадзурите" са на пето място с 69 т. и са на точка зад Лацио и Рома, които имат мач по-малко. До края на първенството остават два кръга, в които ще се реши кой ще попадне в зона Шампионска лига.

Андреа Ранокия засече с глава след корнер и откри резултата срещу Удинезе в 12-ата минута, а малко преди края на полувремето Рафиня покачи на 2:0 с първия си гол в калчото.

В продължението на първата част Мауро Икарди реши всичко с 28-и гол за сезона, а през второто полувреме първо Фофана от домакините беше изгонен с директен червен картон, а в 71-ата минута Борха Валеро оформи крайното 4:0.