Повторен дебют за Погба и шоу на Ибрахимович при победа на Юнайтед

Ибрахимович се радва след като се разписа във вратата на гостуващия отбор Снимка: Getty Images
Ибрахимович се радва след като се разписа във вратата на гостуващия отбор

Нови два гола на Златан Ибрахимович с екипа на Юнайтед донесоха 2:0 над Саутхемптън в първия за сезона домакински мач на "червените дяволи".

Ибра се разписа по веднъж в двете полувремена. В 36-ата минута той получи високо центриране от Рууни от десния фланг и с глава вкара за 1:0.

В 51-та минута дойде и вторият му гол при несъществуваща дузпа за Манчестър Юнайтед, отсъдена за посягане на Джорди Класи към симулиралия Люк Шоу.

Двубоят беше и повторен дебют за Пол Погба с екипа на Юнайтед, който не успя да се разпише при няколкото си положения.

Манчестър Юнайтед записа втора победа във Висшата лига под ръководството на Моуриньо и за първите два кръга от Висшата лига има пълен актив от 6 точки.