Реал се измъкна срещу отбора на Роналдо след автогол и дузпа

Рамос отбеляза втория гол за Реал от дузпа.

Реал Мадрид спечели трудно домакинството си на Валядолид от Примера дивисион с 2:0.

Феновете на "Бернабеу" чакаха до 83-тата минута за първото попадение, което бе автогол на играч на гостите, а 5 по-късно се разписа и Серхио Рамос от дузпа за крайното 2:0.

Наскоро отборът на Валядолид бе закупен от легендарния Роналдо-Феномена и отборът се движи доста добре в първенството, но не успя да вземе нещо повече от визитата си в столицата.

7 минути преди края на редовното време Винисиус влезе в наказателното поле, опита удар, топката му тупна преди шута и отиваше доста далеч от целта. Домакините обаче имаха късмет, че кълбото срещна тялото на Оливас, след което влезе в мрежата въпреки усилия на Масип - 1:0.

В 88-ата Реал покачи резултата след гол от дузпа. Карим Бензема смени посоката на влизане в наказателното поле и беше фаулиран. Серхио Рамос взе топката и копна в стил "Паненка" за 2:0.