Арсенал продължава да мечтае и за купата на Англия, уреди си мач със Сити

Арсенал продължава да мечтае и за купата на Англия, уреди си мач със Сити Снимка: Getty Images

Арсенал продължава напред за Купата на Англия след победа с 3:0 като гост над Оксфорд Юнайтед в третия кръг от турнира.

"Артилеристите" не изиграха най-силния си мач, но не позволиха изненада срещу съперника от трета дивизия. Те подобриха представянето си след почивката и именно тогава паднаха головете им.

Мохамед Елнени откри резултата с удар с глава отблизо в 63-тата минута.

После дойдоха моментите на Еди Нкетия, който се разписа на два пъти в рамките на 6 минути и уби всякаква интрига в двубоя.

Фабио Виейра пък завърши срещата с две асистенции.

В следващия кръг на ФА Къп Арсенал ще срещне Манчестър Сити, а двата тима спорят и за титлата на Висшата лига.