Хари Кейн с голове №19 и №20 в Бундеслигата, Байерн пак е на 4 т. зад Леверкузен Снимка: Getty Images

Хари Кейн заби нови два гола в Бундеслигата при победата на Байерн Мюнхен с 3:0 над Щутгарт и вече има 20 в германския елит от началото на сезона.

Английският нападател откри резултата още във втората минута, а малко след почивката покачи резултата на 2:0.

Крайното 3:0 оформи Ким Мин-Дже в 63-тата минута.

С победата Байерн събра 35 точки отново се доближи на четири зад лидера Байер Леверкузен. Тимът на Чаби Алонсо по-рано днес победи Франкфурт също с 3:0, седмица след като Айнтрахт отвя баварците с 5:1.