Клоп: Няма да оцелея в Ливърпул при още един такъв сезон

Клоп: Няма да оцелея в Ливърпул при още един такъв сезон Снимка: Getty Images

Юрген Клоп каза, че не би оцелял като мениджър на Ливърпул, ако повтори представянето си от настоящия сезон.

"Червените" се измъкнаха с точка от визитата на "Стамфорд Бридж" във вторник вечер, въпреки че бяха доминирани през почти пълните 90 минути.

Клоп направи шест промени в състава си след разгрома с 1:4 от Манчестър Сити. На пейката седнаха Мохамед Салах, Коди Гакпо, крайните бранители Анди Робъртсън и Трент Александър-Арнолд и Харви Елиът, докато Върджил ван Дайк получи почивка заради заболяване, но Ливърпул не изглеждаше по-добре.

Това бе четвърти пореден мач без победа за Ливърпул във всички състезания, като предишните три бяха загубени.

Запитан дали и друг път му се е налагало да се справя с такива проблеми, Клоп отговори: "За щастие, не. Не бих бил мениджър на Ливърпул, ако имах още един подобен сезон. Трябва да се стегнем. Така е в живота - трябва да се бориш, за да преодолееш негативите.

Не съм очаквал след шест промени отборът да играе перфектно. Момчетата излязоха и се възползваха от възможността си за изява, както можеха."

Ливърпул е осми, на седем точки зад Топ 4, а в следващия си мач посреща лидера Арсенал.