Контузи се... Юрген Клоп

Контузи се... Юрген Клоп Снимка: Getty Images

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп преживя страхотни емоции по време на трилъра с Тотнъм в неделя, завършир с победа с 4:3 за тима му. След лудата радост на германския треньор след четвъртия гол за "червените" той се е контузил.

Клоп обезумя след победния гол на Диого Жота, като преди това "шпорите" бяха изравнили в добавеното време, а домакините бяха пропиляли три гола аванс. Португалецът обаче реши всичко в 94-тата минута и така прати мениджъра си в екстаз.

Германецът спринтира по тъчлинията, в резултат на което получи разтежение, а също така и жълт картон от съдиите.

"Не съм сигурен дали става дума за сухожилие или адуктор, но определено си получих наказанието. Всичко ми се върна моментално, но не ме е яд, всичко е окей", заяви култовият наставник.