Наказаният Ювентус си спретна голово шоу в Торино

Наказаният Ювентус си спретна голово шоу в Торино Снимка: Getty Images

Ювентус и Аталанта завършиха 3:3 в Торино в голов трилър от Серия "А".

След понесеното тежко наказание за финансови машинации и отнетите 15 точки от актива, Юве показа задружна игра срещу силен съперник, но си тръгна само с точка.

Двата тима изиграха атрактивен мач с множество интересни моменти, а гостите поведоха още в 5-ата минута с гол на Адемола Лукман.

Анхел Ди Мария изравни от дузпа 20 минути по-късно, после Аркадиуш Милик засече центриране отдясно и направи обрата пълен.

Още в първата минута след подновяването на играта Меле изравни и показа, че Аталанта няма да се предаде.

Бергамаските даже поведоха след още един гол на Адемола Лукман.

В 65-ата минута Данило изравни след хитро изпълнение на пряк свободен удар и изстрел по земя през стената.

До края двата тима играеха все по-предпазливо и поделиха точката.

По-рано днес пък Рома си свърши работата в гостуването на Специя и спечели с 2:0, за да излезе на четвърто място в класирането.

"Вълците" събраха 37 точки, колкото има и третият Интер, макар и с мач по-малко.

Аталанта е на пето място с 35 т., а след санкцията Юве се намира на деветата позиция с 23.