Слаб Интер стигна само до точка преди дербито с Милан

Шампионът Интер пропусна да излезе еднолично начело в Серия "А", след като загуби точки при визитата си на Монца.

Мачът от четвъртия кръг завърши 1:1, като двата гола в мача паднаха в последните 10 минути от редовното време.

Първо Дани Мота се разписа за домакините, а Дензъл Дъмфрис изравни. С това равенство Интер вече има осем точки и заема второто място.

Преди това Наполи за първи път от година и половина насам записа трета поредна победа в официални срещи, след като разгроми Каляри с 4:0 като гост.

Ромелу Лукаку вкара във втори пореден двубой за "партенопеите".

С този успех тимът събра девет точки и се изкачи на върха на класирането. Каляри пък е на предпоследното място с два пункта.

В следващия кръг на Калчото ни очакват сблъсъци Ювентус - Наполи и Интер - Милан.