След преболедуван коронавирус, Фелайни вкара хеттрик за 7 минути (видео)

След преболедуван коронавирус, Фелайни вкара хеттрик за 7 минути (видео) Снимка: Getty Images

Маруан Фелайни избухна с бърз хеттрик в китайското първенство за победата на неговия Шандонг Луненг с 3:2 над Далиан Про.

Срещата беше от първия кръг на Суперлигата.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Евертън заби своите голове в разстояние само на 7 минути през втората част.

Всичките му попадения бяха с глава и паднаха в 79-ата, 83-ата и 86-ата минута по доста идентичен начин.

Преди няколко месеца белгийският ветеран се разболя от COVID-19 и през март и април прекара няколко седмици в болница - но очевидно е в отлична форма за старта на шампионата.

Противникът на Шандонг днес Далиан е воден от Рафа Бенитес и в него също има добре познати футболисти от европейския футбол като Саломон Рондон (който откри резултата в срещата) и Марек Хамшик.