Барселона излезе на трето място с разгром

Барселона излезе на трето място с разгром Снимка: Getty Images

Барселона записа четвърта поредна победа в Ла Лига по убедителен начин - 4:0 над Осасуна на "Камп Ноу".

Каталунците набързо решиха двубоя от 28-ия кръг още до 27-ата минута, когато отбелязаха три гола.

На два пъти се разписа Феран Торес, втория път от дузпа, а после вкара и Пиер-Емерик Обамеянг.

Един от талантите от академията Рики Пуч добави четвъртото попадение след почивката.

Трите точки качиха Барса на третото място в класирането, а предвид моментната форма на отбора, завършекът в топ 4 в края на сезона изглежда все по-вероятен.

Тимът на Шави е с 51 пункта в актива си, колкото има и четвъртият Атлетико Мадрид.