Моуриньо: Всички българи са добри, Станимир Стоилов не прави изключение

Треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо похвали вчерашния си съперник Станимир Стоилов след равенството 2:2 между "фенерите" и Гьозтепе в Измир.

Срещата от втория кръг на турската Суперлига предложи много емоции както на терена, така и извън него. Домакините изоставаха с 0:2, преди да се върнат драматично в мача и да изравнят в самия край.

"Всички хора, които познавам от България, са добри. Говорихме със Стоилов преди и след мача. Харесвам неговия стил на игра. Имам респект към него", заяви Моуриньо по адрес на Мъри.

След мача Станимир Стоилов похвали феновете на своя отбор.

"Днес беше труден мач и за двата отбора. Беше почти футболна битка на терена. И двете страни дадоха всичко от себе си, за да спечелят. Мисля, че заслужавахме равенството, което дойде в последните минути. Моят отбор се придържаше изцяло към тактическата дисциплина до първия гол. За кратко загубихме концентрация след дузпата и допуснахме втория гол.

Въпреки това се възстановихме през второто полувреме и започнахме да показваме играта, която искахме и вкарахме гола, който търсехме. Бих искал също така да благодаря на нашите фенове, които ни оказаха невероятна подкрепа днес."