Бесният след смяната си Рафиня се извини за поведението си

Нападателят на Барселона Рафиня може и да вкара изравнителното попадение за равенството 2:2 срещу Манчестър Юнайтед в четвъртък вечер, но минути след гола бе изваден от игра.

След като видя номера си на светлинното табло, бразилецът не успя да скрие разочарованието си от решението на Шави. Испанският специалист извади Рафиня и пусна Феран Торес за финалните десетина минути, което не бе прието добре от първия.

На излизане от терена Рафиня поздрави Шави, но след това заблъска бясно по стола на резервната скамейка.

Добрата новина за атмосферата в съблекалнята на Барса е, че бразилецът веднага се извини, въпреки че Шави каза, че не е било необходимо.

"Говорих с Шави. Искам да се извиня на всички - на треньора, на Феран, на целия отбор и на феновете, но понякога толкова много "гориш" в играта, че не можеш да се контролираш", каза Рафиня.

"Нормално е, това е футбол - добави Шави. - Винаги казвам на играчите си, че трябва да се ядосват (когато биват сменяни). Проблемът е, когато не го показват на терена, но Рафиня бе блестящ."

През уикенда Барса е домакин на Кадис, а следващия четвъртък е реваншът с Юнайтед на "Олд Трафорд".