Нов провал на Лудогорец

Нов провал на Лудогорец Снимка: Sportal.bg

Шампионът Лудогорец се провали шумно - 1:1 у дома с Пирин (ГД). Лидерът в класирането на „А" група дори може да е доволен, че се спаси от загуба. Три минути преди края защитникът Александър Барт изравни, като добави топката във вратата, след като стражът на Пирин Абди Абдиков спаси опасен удар.

Новакът Пирин бе повел с гол на Марио Близнаков още в 17-ата минута. Лудогорец губи точки във втори пореден кръг след 0:0 като гост на Берое преди седмица. Преднината на шампионите на върха е 3 точки, но преследвачът Левски има мач по-малко, който е в неделя от 18 ч в София срещу последния в класирането Монтана.