Балонът "ПСЖ" се спука оглушително, Емери ще стяга багажа: 5 извода след реванша срещу Реал

Реал Мадрид постигна престижна победа в Париж срещу ПСЖ и с 2:1 на „Парк де Пренс" довърши започнатото преди три седмици на „Бернабеу".

Носителят на трофея от Шампионската лига отстрани съперника с общ резултат 5:2, а най-очакваният сблъсък от 1/8-финалите в надпреварата се оказа не толкова оспорван, колкото прогнозираха някои.

В реванша домакините не показаха, че имат идея как да наваксат пасива от два гола след първия мач и бяха надиграни през по-голямата част от времето.

Кристиано Роналдо откри резултата в началото на второто полувреме с дежурния си гол, а впоследствие Марко Верати беше изгонен за протест срещу съдията и задачата на ПСЖ стана непосилна.

Щастливият изравнителен гол на Единсон Кавани 20 минути преди края нямаше как да обърне мача. Не след дълго Каземиро също вкара с рикошет за крайното 2:1 и реши мача в полза на Реал.

Защо Пари Сен Жермен изглеждаше толкова безпомощно в своя мач на сезона? И способен ли е Реал на трети пореден трофей от Шампионската лига?

Вижте 5 извода от мача в нашата галерия.