Защитата на Челси направи хорър шоу навръх Хелоуин: 5 извода след загубата от Рома

Рома разби неочаквано блед Челси с 3:0 на "Олимпико" и измести английския шампион от първото място в група "C" на Шампионската лига.

Два гола на Стефан Ел Шараауи, първият още преди да е изтекла и една минута игра, донесоха сериозен пасив на "сините" на полувремето.

Челси играеше предимно на контраатака и правеше добри неща в предни позиции, но вратарят Алисон беше на мястото си за Рома, а в защита отборът на Антонио Конте показа твърде големи слабости.

Гостите съвсем се сринаха през второто полувреме и в 63-ата минута Диего Пероти направи 3:0 за Рома, а до края "джалоросите" можеха да вкарат още две-три попадения.

Преди две седмици на "Стамфорд Бридж" Челси отново допусна Рома да вкара три пъти, но се възползва и от своите положения и мачът завърши 3:3. Снощи "сините" отново създадоха ситуации, но лековато ги изпуснаха и така и не успяха да се върнат в мача.

Защо Челси изглеждаше по този начин, къде сгреши Конте и коя е голямата липса в състава, която пречи на шампионите на Англия да се представят както през миналия сезон?

Вижте в галерията пет извода след Рома-Челси 3:0.