Железния човек е от Байерн, Реал има супергерои и на скамейката: 5 извода от битката на колосите

Реал Мадрид постигна може би най-голямата си победа през сезона и надви Байерн на „Алианц Арена" с 2:1.

„Кралете" напълно надиграха съперника през второто полувреме, възползваха се от численото си предимство и с два гола на Кристиано Роналдо обърнаха резултата в своя полза - така полуфиналът вече изглежда много близо.

Байерн можеше да поведе с 2:0 в края на първата част, но шокиращият пропуск от дузпа на Артуро Видал тласна срещата в друга посока.

Червеният картон на Хави Мартинес в 61-вата минута направи мача непосилно труден за домакините, а на вратата Мануел Нойер ги спаси от много по-тежка загуба.

Как Зидан спечели битката срещу един от учителите си - Карло Анчелоти, кои бяха трите неща, които провалиха Байерн и какви са шансовете на баварците в реванша?

Вижте в галерията пет извода от първия двубой между колосите.