Лудогорец бра ядове с Мура, ще решава всичко в Разград

Лудогорец бра ядове с Мура, ще решава всичко в Разград Снимка: Ludogorets.com

Лудогорец завърши 0:0 в гостуването на словенския Мура в първи мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Разградчани имаха инициативата и атакуваха повече в срещата, но отправиха само един точен удар и се затрудниха срещу добре защитаващия се съперник.

Словенците също показаха зъби и създадоха някои ситуации, а след почивката двата тима си размениха по една греда.

Българският шампион пое контрола върху топката от самото начало, докато домакините започнаха доста затворено.

"Орлите" обаче трудно създаваха положения, докато Мура постепенно започна да организира и някои атаки.

Сотириу направи пропуск за Лудогорец точно преди почивката, след това словенците започнаха доста по-добре втората част и отправиха няколко опасни удара, а Кахлина трябваше да спасява вратата си.

В 77-ата минута Лудогорец стигна до най-доброто си положение, при което Елвис Ману уцели гредата.

6 минути по-късно и Мура удари гредата чрез капитана си Коус.

Така всичко ще се решава на реванша в Разград след седмица, а двубоят ще е от огромна важност за Лудогорец, защото при победа отборът ще си гарантира минимум участие в групите на Лигата на конференциите.

Тагове: лудогорец, мура