Гриша Ганчев доволен: Уникален мач

Гриша Ганчев изгледа мача от ложите на "Българска армия" Снимка: LAP.bg
Гриша Ганчев изгледа мача от ложите на "Българска армия"

Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев беше лаконичен след равенството 3:3 с Ботев Пловидв и отпадането на тима му на полуфиналите за Купата на България.

„Червените“ допуснаха изравняване в самия край, въпреки че бяха останали с двама човека повече след изгонванията на Филип Филипов и Антонио Вутов.

Ботев бе повел с 2:0 през първата част, ЦСКА обърна до 3:2, но последната дума бе на „канарчетата“ и Кристиян Димитров изравни за 3:3 две минути преди края.

Така, след победата с 3:2 в Пловдив Ботев се класира за финала, където ще гледаме пловдивско дерби с Локомотив.

„За мен българският футбол функционира“, заяви Ганчев на излизане от стадиона, след като изгледа мача от ложите на „Армията“.

Попитан дали все пак не вижда някакви проблеми, той отговори: „Всичко е цветя и рози.”

Конкретно за мача с Ботев Ганчев заяви: „Уникален. Това е спорт. Може и да паднем, и да бием.”