Левски прекрати негативната серия срещу 10 от Берое

Левски прекрати негативната серия срещу 10 от Берое Снимка: Startphoto.bg

Левски се върна към победите в българското първенство с минимално 1:0 над Берое на "Георги Аспарухов".

След три поредни загуби, тимът на Николай Костов измъкна днешния успех с гол на резервата Асими Фадига през второто полувреме.

"Сините" отново не впечатлиха с играта си, но си свършиха работата и се изравниха по точки с Локомотив Пловдив на четвъртото място в класирането.

През първото полувреме зрителите видяха по едно сериозно положение пред двата тима.

Първо Трибуле беше близо до гола за Берое, но изстрелът му по земя не намери вратата.

Само минута по-късно Евертон удари греда за "сините".

Срещата продължаваше да върви скучно до 76-ата минута, когато Асими Фадига се оказа на изстрелна позиция и с хубав удар намери ъгъла на вратата.

После Фабио Лима направи втори пропуск в мача и не успя да реши всичко за Левски.

Берое пък остана с 10 души, тъй като Лучиано Скуадроне удари с лакът Асен Чандъров и след намеса на ВАР беше изгонен.

С човек повече левскарите не стигнаха до успокояващ втори гол, но и не допуснаха реална опасност пред вратата си.