Лудогорец се разправи и с ЦСКА 1948, отново вкара три

Лудогорец се разправи и с ЦСКА 1948, отново вкара три Снимка: Lap.bg

Шампионът Лудогорец записа втора поредна победа от началото на сезона. Разградчани се справиха безпроблемно с гостуващия ЦСКА 1948 след успех с 3:0.

Бърнард Текпетей откри резултата в добавеното време на първата част с интересн удар с глава, с който Димитър Тодоров не успя да се справи. Резервният вратар тъкмо се бе появил на терена, след като Даниел Наумов бе изваден принудително заради контузия в главата, причинена от сблъсък с играч на Лудогорец.

Дорин Ротариу удвои аванса на домакините в 65-ата минута, а осем по-късно Елвис Ману оформи крайния резултат.

В самият край Лудогорец можеше да вкара и четвърти гол, но удар на Ротариу, който се бе появил на терена три минути преди попадението си, срещна страничната греда.

Тимът на Валдас Дамбраускас излезе начело в класирането с пълен актив от шест точки след победата си с 3:1 над Локо Пловдив на старта, докато ЦСКА 1948 все още няма спечелена точка и се намира на дъното.